Popis
Popis
Regál je vybavený dvěma zásuvkami, policovým prostorem a skříňkou se dvěma poličkami uvnitř. Barva: - dub artisan/bílá/zelená - nožky a úchytky: bílá Rozměr (šxvxh): 65 x 195 x 42 cm Výška nožek: 12 cm Materiál: lamino - korpusy mají sílu 25 mm - dvířka a ostatní části mají sílu 16 mm - nožky: tvrzený plast Zásuvky i dvířka mají systém tichého dovírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236735 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 195cm |
| Šířka | 65cm |
| Hloubka | 42cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | knihovna,regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do dětského pokoje |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.