Popis
Popis
Regál se dvěma zásuvkami Typ: typ regálu: regál Materiál: materiál regálu: lamino Rozměry: šířka: 60 cm hloubka: 35 cm výška: 188 cm Barva: barva: beton, bílá Vlastnosti: počet polic: 3 police požadované vlastnosti: se šuplíky, s policemi (policová), se zadní stěnou Styl a umístění: styl regálu: moderní umístění regálu: do dětského pokoje, do pracovny (kanceláře) Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 229021 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 187cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.