Popis
Popis
Policový regál s dvířky Barva: dub burgundský/bílý lesk Materiál: lamino o síle 16 mm Rozměry (šxvxh): 60 x 141 x 34 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236433 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| EAN | 8596608027508 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 141cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 2 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.