Popis
Popis
Regál se dvěma policemi a dvířky Rozměry (šxvxh): 50,2 x 180,9 x 29,1 cm Materiál: lamino Barva: dub sonoma Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257489 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608008828 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 181cm |
| Šířka | 50cm |
| Hloubka | 29cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 2 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře),do šatny |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.