Popis
Popis
Regál Barva: dub burgundský/bílá Rozměr (šxvxh): 85 x 161 x 29 cm Materiál: LTD, ABS hrany Tiché zavírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 233859 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 161cm |
| Šířka | 85cm |
| Hloubka | 29cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 11 a více polic |
| Umístění | do obývacího pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.