Popis
Popis
Regál z masivu s pěti policemi Materiál: masivní borovice Povrch: lakováno Rozměry (šxhxv): 63 x 33 x 161 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 139194 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 161cm |
| Šířka | 63cm |
| Hloubka | 33cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 5 polic |
| Umístění | do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.