Popis
Popis
Regál s jednou zásuvkou ze sektorového nábytku Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Rozměr (šxvxh): 50,2 x 195 x 34,3 cm Barva: dub sonoma/bílý mat Materiál: LTD (lamino) Úchyty: plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251115 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 195cm |
| Šířka | 50cm |
| Hloubka | 35cm |
| Požadované vlastnosti | se šuplíky,s policemi (policová) |
| Typ | regál |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.