Popis
Popis
Psací stůl Barva: černá/bílý lesk Rozměry (šxhxv): 98 x 39/73 x 87 cm Materiál: LTD 16 mm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 198530 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Výška | 87cm |
| Šířka | 98cm |
| Hloubka | 39cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | rovný |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 2 zásuvky |
| Určení | psací stůl |
| Materiál podnože (nohou) | lamino |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ano |
| s kolečky (pojízdné) | ano |
| se šuplíkem | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.