Popis
Popis
Psací stůl s úložným prostorem na obou stranách Rozměry (šxvxh): 140 x 76 x 48 cm Materiál: masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu, ostatní části voskované v bílém odstínu; 5 malých zásuvek, 1 dvířka; kovové zdobené úchyty BALENO - KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 51 x 15 x 151 cm) Hmotnost v kg: 38 Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 198244 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Výška | 76cm |
| Šířka | 140cm |
| Hloubka | 48cm |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | rovný |
| Styl | masivní,provence |
| Počet zásuvek | 5 zásuvek |
| Určení | psací stůl,kancelářský stůl |
| Materiál podnože (nohou) | masiv |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| se šuplíkem | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.