Popis
Popis
Psací stůl z masivu borovice voskované v medovém provedení Stůl má 3 zásuvky s kovovými pojezdy a 1 polici. Barva: borovice Rozměry (šxhxv): 120 x 54 x 74 cm Materiál: masiv Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255390 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Výška | 74cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 54cm |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | rovný |
| Styl | Klasický |
| Počet zásuvek | 3 zásuvky |
| Příslušenství | ne |
| Určení | psací stůl |
| Materiál podnože (nohou) | masiv |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| s výsuvem pod klávesnici | ne |
| s prostorem na PC | ne |
| se šuplíkem | ano |
| s prostorem na tiskárnu | ne |
| uzamykatelný | ne |
| s nástavcem pod monitor | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.