Popis
Popis
Psací stůl Rozměry (šxvxh): 110 x 76 x 50 cm Barva: - korpus: bílý - dvířka: bílá - úchyt: limetka Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253507 |
|---|---|
| Výrobce |
IDZCZAK MEBLE |
| Výška | 76cm |
| Šířka | 110cm |
| Hloubka | 50cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | rovný |
| Styl | Klasický |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Příslušenství | ne |
| Určení | psací stůl |
| Materiál podnože (nohou) | lamino |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| s výsuvem pod klávesnici | ano |
| s prostorem na PC | ne |
| se šuplíkem | ano |
| s prostorem na tiskárnu | ne |
| uzamykatelný | ne |
| s nástavcem pod monitor | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.