Popis
Popis
Postel 90x190/200 cm Barva: bílá/dub kronberg Materiál: lamino Rozměry (šířka x výška x hloubka): 98,3 x 71,7 x 204,3 cm Délka postele je nastavitelná od 190 do 200 cm. V ceně postele není rošt ani matrace. Do postele patří rošt v pevném rámu nebo matrace s pevným rámem. Maximální nosnost: 100 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 580862 |
|---|---|
| Výrobce |
S.A. CBA MEUBLES |
| EAN | 8596608012368 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Typ | jednolůžka,dětské |
| Styl | Moderní |
| Šířka postele | 98 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rozměry | 90x200cm cm,90x190cm |
| Rošt | vyžaduje rošt v pevném rámu |
| Umístění | do pokoje,do dětského pokoje |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 204 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.