Popis
Popis
Postel 160x200 cm Barva: dub wotan Materiál: lamino 18/16 mm, melaminová hrana Rozměry (šířka x výška x hloubka): 166,4 x 85,7 x 203,4 cm, ložná plocha 160 x 200 cm Postel je dodávána bez roštu a matrace. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588065 |
|---|---|
| Výrobce |
LAMIVEX |
| EAN | 8596608031215 |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 166.4 cm |
| Délka | 203.4 cm |
| Vlastnosti | česká postel |
| Typ postele | dvoulůžko nad 130 cm,manželské |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rošt | bez roštu |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Dekor dřeva | dub wotan |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 160x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do ložnice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.