Postel NEJBY 180x200 cm s roštem, masiv/kov, třešeň antická - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Postel NEJBY 180x200 cm s roštem, masiv/kov, třešeň antická - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Popis
Popis
Elegantní postel v klasickém stylu - VYSTAVENÝ KUS Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Kvalitní masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. Dřevěné lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele. Rošt je v ceně, matrace je třeba doobjednat - 180 x 200 cm. Materiál: masivní dřevo/kov Barva: masivní dřevo - třešeň antická/černý kov Rozměr (dxšxv): 210,5 x 185 x 91,5 cm Ložná plocha postele 180x200 cm. Podélný lamelový rošt je v ceně. Dodáváno bez matrace. Vhodná matrace 180 x 200 cm případně 2 ks 90 x 200 cm. Nosnost 180 kg.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588114 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | černá,hnědá |
| Šířka | 185 cm |
| Délka | 210.5 cm |
| Typ postele | dvoulůžko nad 130 cm,manželské |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Materiál postele | masiv,kov |
| Rozměry postele | 180x200 cm |
| Styl postele | rustikální |
| Umístění postele | do ložnice |