Postel BONIFACIO 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, dub wotan/černá
Výrobce: HELVETIA
Skladem
16 250 Kč
Popis
Popis
Postel 180 x 200 cm - se zvedacím roštem v kovovém rámu - s úložným prostorem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 184 x 91 x 205 cm Ložná plocha: 180 x 200 cm Postel je dodávána bez matrace. Materiál: lamino Barva: dub wotan/černá Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588204 |
|---|---|
| Výrobce |
HELVETIA |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 184 cm |
| Délka | 205 cm |
| Typ postele | dvoulůžko nad 130 cm,manželské |
| Úložný prostor | v ceně |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Dekor dřeva | dub wotan |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 180x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do ložnice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.