Popis
Popis
Policový regál Barva: dub sonoma/černá Rozměry (šxvxh): 90 x 190 x 30 cm Materiál: dýhované lamino, lakovaná práškovaná ocel Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 235656 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001179283 |
| Materiál | kov,lamino |
| Výška | 190cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 30cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 6 polic |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.