Popis
Popis
Praktický dřevěný botník s čtyřmi kovovými rošty. Díky svým rozměrům má výbornou ložnou plochu na uložení bot, ale prostorově se vejde i do menších předsíní. Kostra botníku je z masivního kaučukovníkového dřeva v bílém matném laku. Rošty jsou z kovových chromovaných trubek o průměru 12 mm. Nosnost jednotlivých polic je 4 kg. S tímto botníkem budou rozházené boty po předsíni již jen minulostí. Barva: chrom/bílá Rozměry (šířka x hloubka x výška): 81 x 30 x 73 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251748 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608013648 |
| Materiál | kov,masiv |
| Výška | 73cm |
| Šířka | 81cm |
| Hloubka | 30cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 12ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.