Popis
Popis
Policový botník Barva: dub sonoma Rozměry (šířka x výška x hloubka): 70 x 114 x 25 cm Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585200 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 114 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Typ | policový |
| Se zrcadlem | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 15 ks |
| Typ zboží | botníky |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.