Popis
Popis
Police s dvířky otvírané do strany ze sektorového nábytku Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Rozměr (šxvxh): 120 x 55 x 23 cm Barva: dub sonoma/bílý mat Materiál: LTD (lamino) Úchyty: plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251111 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 55cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 23cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do pokoje |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.