Popis
Popis
Police - 2 ks Barva: dub artisan Rozměr (šxvxh): 40 x 42 x 22 cm Materiál: LTD, ABS hrany Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234169 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 42cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 22cm |
| Typ | na knihy,na stěnu |
| Vzhled | ve tvaru kostek |
| Umístění | do pokoje,nad postel |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.