Popis
Popis
Police Barva: dub sonoma tmavý/dub sonoma Rozměr (šxvxh): 127 x 50 x 29 cm Materiál: LTD, ABS hrany Tiché zavírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 224545 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 50cm |
| Šířka | 127cm |
| Hloubka | 29cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do pokoje |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.