Popis
Popis
Police ve tvaru čtverce 3 ks Barva: dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý Materiál: lamino 16 mm, ABS hrana 0,6 mm Rozměry (šxvxhl): 30 x 30 x 22 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 154120 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 30cm |
| Šířka | 30cm |
| Hloubka | 22cm |
| Typ | na knihy,na stěnu |
| Vzhled | ve tvaru kostek |
| Umístění | do pokoje,do šatny,nad postel |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.