Popis
Popis
Rozkládací pohovka Provedení levé. Potahová látka: poco 4 = šedá látka + poco 10 = černá látka Rozměry (šířka x hloubka x výška): 214 x 82 x 77 cm, výška sedu 40 cm, hloubka sedu 75 cm Prostor pro spaní: 200 x 150 cm Materiál: pěna T2540 a T2130, nožky - černý plast Mechanismus rozkladu: výsuv na kolečkách s rozložením matrace. Součástí pohovky jsou dva dekorační polštářky. Úložný prostor. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257565 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Materiál | látka |
| Výška | 77cm |
| Šířka | 214cm |
| Hloubka | 82cm |
| Typ | s jedním bokem |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | velká |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do dětského pokoje,do obýváku |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 200cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 150cm |
| dvoubarevná | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| Způsob rozkládáni | výsuv šuplíku |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.