Popis
Popis
Rozkládací pohovka Potahová látka: Net 9 = látka se vzorem / Madryt 195 = tmavě šedá ekokůže Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Materiál: pružiny bonell, polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 190 x 86 x 90 cm Výška sedu: 44 cm Hloubka sedu: 52 cm Prostor pro spaní: 190 x 116 cm Rozměry úložného prostoru: 168 x 73 cm Nohy chromované
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 222364 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Výška | 90cm |
| Šířka | 190cm |
| Hloubka | 86cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | bez boků |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | velká |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do malých prostor,do obýváku |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 190cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 116cm |
| Polštáře | bez polštářů |
| Způsob rozkládáni | clic-clac |
| vícebarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.