Popis
Popis
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Obrázky rozložené pohovky a pohovky s rozměry jsou jen ilustrační (jiná barva potahu)! Provedení: levé Potahová látka: soro 100 = černá látka/soro 83 = šedá látka Rozměry (šxvxh): 218 x 77 x 80 Prostor po rozložení: 180 x 150 cm Rozměr úložného prostoru (šxvxh): 177 x 15 x 50 cm Materiál: pěna T2542
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581422 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5904484005146 |
| Barva | černá,šedá |
| Materiál | látka |
| Výška | 77 cm |
| Hloubka | 218 cm,80 cm |
| Typ | válendy |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | velká |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do kanceláře,do obýváku,do dětského pokoje |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 180 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 150 cm |
| dvoubarevná | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| Způsob rozkládáni | výsuv šuplíku |
| vícebarevná | ne |
| Typ zboží | pohovky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.