Popis
Popis
Potřebujete ušetřit místo v pokoji vašich ratolestí? Tato patrová postel je šikovným řešením do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň spodní zásuvka k uložení nezbytností vašich dětí. Postel má pouze levé provedení (žebřík vlevo). Matrace nejsou součástí postele, doporučený rozměr je 80 x 200 cm a maximální výška 12 cm. Součástí lůžka je pevná deska, nemusíte tedy objednávat rošt. Barva: craft zlatý/granada hnědá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 204 x 166 x 100 cm Ložná plocha: 80 x 200 cm Materiál: lamino o síle 16 mm s ABS hranami Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588303 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 204 cm |
| Vlastnosti | s policemi |
| Šířka postele | 80 cm |
| Typ postele | palandy (patrové - 2 spací plochy),dětské (pro děti) |
| Úložný prostor | v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 80x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.