Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586078 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Barva | hnědá |
| Materiál | z masivu |
| Typ | palandy |
| Styl | Klasický |
| Šířka postele | 90 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rozměry | 90x200cm cm |
| Umístění | do dětského pokoje |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm cm |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.