Popis
Popis
Obývací pokoj ze sektorové řady. Jednotlivé prvky je možno zakoupit zvlášť. Nábytek doplňují vodicí lišty a závěsy s brzdou pro tiché a pohodlnější používání. Barva: dub april/perleťový lesk Materiál: lamino/sklo Vzorová sestava je složená z (šxvxh): - televizní stolek: 149 x 47,5 x 59 cm - vitrína REG1W1D včetně LED osvětlení: 69 x 204,5 x 45,5 cm - vitrína REG2W2D včetně LED osvětlení: 149 x 120,5 x 45,5 cm - police: 149 x 20 x 28 cm Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257668 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 204cm |
| Šířka | 367cm |
| Hloubka | 45cm |
| Styl | moderní,velké |
| Příslušenství | ne |
| Osvětlení | ano - v ceně |
| jednobarevná | ne |
| Lesklá dvířka | ano |
| možnost dokoupení dalších prvků | ano |
| Sklo | ano |
| Se skříni | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.