Obývací stěna ERASMO s psacím stolem, jasan/dub canterbury
Výrobce: IDZCZAK MEBLE
Na objednávku
19 770 Kč
Popis
Popis
Obývací stěna Barva: jasan/dub canterbury Rozměry (šxvxh): 350 x 202 x 52 cm - skříň (šxvxh): 80 x 202 x 52 cm - nástavec televizního stolku (šxvxh): 120 x 55 x 42 cm - psací stolek (šxvxh): 120 x 81 x 52 cm - regál s policemi (šxvxh): 80 x 200 x 52 cm - regál se zásuvkami (šxvxh): 70 x 187 x 42 cm Materiál: lamino tloušťky 16 mm s ABS hranami Úchyty: dřevěné Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 254778 |
|---|---|
| Výrobce |
IDZCZAK MEBLE |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 202cm |
| Šířka | 350cm |
| Hloubka | 52cm |
| Styl | velké |
| Příslušenství | ne |
| Osvětlení | ne |
| jednobarevná | ne |
| Lesklá dvířka | ano |
| možnost dokoupení dalších prvků | ne |
| Sklo | ne |
| Se skříni | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.