Popis
Popis
Nástěnná polička 40 cm Barva: černá - vysoký lesk Rozměr (šířka x hloubka x výška): 40 x 23,5 x 3,8 cm Baleno v ochranné fólii Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236071 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608013730 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 4cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 24cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do pokoje |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.