Popis
Popis
Nástěnná polička, bílá Nástěnná polička barvy matné bílé. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro uchycení poliček do zdi. Nosnost poličky 3 kg podle kvality zdiva. Poličky jsou z laminovaných dřevotřískových desek. Rozměr (šířka x hloubka x výška): 40 x 15 x 4 cm Tloušťka desky: 1,4 cm Nosnost: 3 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 216061 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608010920 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 4cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 15cm |
| Typ | na knihy,na stěnu |
| Umístění | do kuchyňe,do pokoje,nad postel |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.