Popis
Popis
Nástěnná polička 90cm Moderní závěsná polička s prostým designem se stane vynikající ozdobou Vaší domácnosti. Součástí balení je i kovový držáky, šrouby a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg podle druhu zdiva. Rozměr (šířka x hloubka x výška): 90 x 24 x 4 cm Barva: šedý lesk Materiál: MDF, lamino Nosnost: 5-15 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253971 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608013501 |
| Materiál | lamino,MDF |
| Výška | 4cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 24cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do pokoje |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.