Popis
Popis
Nástavec na skříň Barva: dub sonoma Obrázek nádstavce na skříni je pouze ilustrativní - jiná barva! Rozměry (šxvxh): 89,7 x 55 x 53 cm Materiál: lamino Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 225188 |
|---|---|
| Výrobce |
LEMPERT |
| EAN | 8596608012979 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 55cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 53cm |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Příslušenství | ano |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.