Multifunkční postel LENY levá, dub endgrain/granada migdal
Výrobce: MEBLOCROSS
Na objednávku
21 100 Kč
Popis
Popis
Multifunkční patrová postel se skříní a psacím stolem Postel je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm s ABS hranami, které minimalizují riziko odštípnutí či jiného mechanického poškození a tím zvyšují životnost nábytku. Jedná se o atestovaný model, který splňuje všechny parametry pro bezpečné užívání. Lůžko je opatřené pevnou deskou – není nutné objednávat rošt. V ceně postele není matrace. Vhodný rozměr matrace je 80x200 cm, doporučená výška matrace je do 10 cm. Provedení: levé Barva: dub endgrain/granada migdal Nosnost postele je 90 kg. Rozměr (šxvxh): 204 x 190 x 120 cm Ložná plocha: 80x200 cm Materiál: - lamina o síle 16 mm s ABS hranami - stříbrné úchytky z tvrzeného plastu Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588305 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | hnědá |
| Vlastnosti | multifunkční |
| Šířka postele | 80 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Dekor dřeva | dub endgrain |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 80x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.