Multifunkční patrová postel LIDARA, pravá, bílá/levandulová/fialová
Popis
Popis
Multifunkční patrová postel řeší nedostatek prostoru v pokoji vašich ratolestí. Kombinace spací části spolu s velkým množstvím úložných prostorů a psacím stolem ušetří mnoho místa. Postel je vyrobená z kvalitního lamina o síle 16 mm s ABS hranami a tak jsou chráněné proti odštípnutí nebo mechanickému poškození. Kovové pojezdy zásuvek i dvířka mají tiché dovírání. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné, jedná se o atestovaný model, který splňuje všechny parametry pro bezpečné užívání. Kovové schůdky jsou elegantní a zároveň velmi odolné a pevné. Lůžko je opatřené pevnou deskou – není nutné objednávat rošt. V ceně postele není matrace. Vhodný rozměr matrace je 80x200 cm s doporučenou výškou do 12 cm. Praktická zábrana zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte při spánku nebo odpoledním odpočinku. Provedení: pravé Barva: bílá/levandulová/fialová Rozměr (šířka x výška x hloubka): 204 x 188 x 110 cm Ložná plocha: 80x200 cm Nosnost: 90 kg Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588308 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | bílá,fialová |
| Šířka | 110 cm |
| Délka | 204 cm |
| Vlastnosti | multifunkční |
| Šířka postele | 80 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 80x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |