Multifunkční patrová postel DIRARO, pravá, craft bílý/grafit
Popis
Popis
Multifunkční patrová postel je šikovným řešení do malých interiérů. Kombinace spací části spolu s množstvím úložných prostorů a psacím stolem ušetří mnoho místa. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné, jedná se o atestovaný model, který splňuje všechny parametry pro bezpečné užívání. Vybavení malé šatny, které se skrývá za skříňovými dveřmi, je velice bohaté a zároveň praktické. Uvnitř naleznete zásuvky, poličky na trička i sezonní věci a také nezbytnou šatní tyč. Na vnitřní části dvířek najdete zrcadlo. Kovové schůdky jsou elegantní a zároveň velmi odolné a pevné. Dlouhé a elegantní úchytky podtrhují moderní vzhled celé sestavy. V ceně postele není matrace. Prostor na spaní, vhodný pro matraci 90 x 200 cm a maximální doporučené výšky 12 cm, je vybavený pevnou deskou, takže nemusíte objednávat rošt. Praktická zábrana zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte při spánku nebo odpoledním odpočinku. Provedení: pravé (schůdky jsou na pravé straně postele) Barva: craft bílý/grafit Rozměry (šířka x výška x hloubka): 236 x 190 x 120 cm Ložná plocha: 90 x 200 cm Materiál: lamino o síle 16 mm s ABS hranami, kovové pojezdy zásuvek i dvířka mají tiché dovírání Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588317 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | bílá,šedá |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 236 cm |
| Vlastnosti | multifunkční |
| Šířka postele | 90 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 90x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |