Popis
Popis
Botník 10-řadový Rozměry ŠxVxH: 90 x 140 x 16 cm Barva: bílá Materiál: plast/kov Nosnost 30 kg. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 201392 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| EAN | 8596608013518 |
| Materiál | kov,plast |
| Výška | 140cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 16cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 40ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.