Popis
Popis
Komoda Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 118,5 x 84 x 34 cm Obsahuje 4 zásuvky a 2 skříňky s 1 policí. Pojezdy zásuvek kolečkové Kvalitní materiál LTD. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178302 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 84cm |
| Šířka | 119cm |
| Hloubka | 34cm |
| Typ | kombinovaná,na nožičkách |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.