Popis
Popis
Botník Barva: bílá/dub sonoma Rozměry (šxvxh): 70 x 84 x 27,5 cm Každý výkop má dvouřadý prostor pro uložení bot. Kvalitní materiál LTD. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178332 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 84cm |
| Šířka | 70cm |
| Hloubka | 28cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 10ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.