Popis
Popis
Botník Barva: dub sonoma/bílá Rozměry (šxvxh): 70 x 50,5 x 34 cm Materiál: lamino Výklopná dvířka Vnitřní členění: 1 police Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245517 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 51cm |
| Šířka | 70cm |
| Hloubka | 34cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový,výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 6ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.