Popis
Popis
Police nástěnná Barva: švestka wallis/černý lesk Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 100 x 30 x 22 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178614 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| EAN | 8596608019497 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 30cm |
| Šířka | 100cm |
| Hloubka | 22cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do pokoje,nad postel |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.