Magnat Dřevěná dětská postel Ala 160x70 se zábranou + rošt ZDARMA
Popis
Popis
Dřevěná dětská postel Ala se zábrani + rošt ZDARMA Dětská postel Ala vyrobena z borovicového dřeva je ideálním doplňkem do každého dětského pokoje. Rám z masivního borovicového dřeva poskytuje nejen stabilitu, ale i hypoalergenní vlastnosti, což je ideální pro dětský pokoj. Bezpečnostní zábrana na posteli zajišťuje ochranu při spánku a umožňuje její instalaci na levou nebo pravou stranu podle potřeby. Univerzální design s jemnou povrchovou úpravou je vhodný pro chlapce i dívky, což umožňuje snadné začlenění do každého stylu dětského pokoje. Postel je vyrobena z certifikovaných surovin s bezpečnou konstrukcí, která splňuje nejvyšší standardy. Díky flexibilnímu rámu poskytuje postel Ala optimální podporu pro pohodlný spánek vašich dětí. Vlastnosti postele: instalace zábrany na obě strany masivní borovicové dřevo jednoduchý design jemná povrchová úprava - hypoalergení FSC: Certifikát legální těžby stromů
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | P83318 |
|---|---|
| Výrobce |
Magnat |
| Distribuce | CZ |
| Materiál | Borovice |
| Šířka | 75.5 cm |
| Délka | 164 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Vzhled | Klasická |
| Určení | Univerzální |
| Vnitřní šířka postele | 70 cm |
| Vnitřní délka postele | 160 cm |
| Výška předního čela (nohy) | 65 cm |
| Výška zadního čela (hlava) | 65 cm |
| Oblíbené rozměry | 70 x 160 cm |
| Přistýlka | Bez přistýlky |
| Zábrana | Se zábranou |