Popis
Popis
Postel s ložnou plochou 90x200 cm Barva: matera tmavá/old style Materiál: lamino Rozměry (šxvxh): 95,3 x 80,5 x 204,8 cm Rošt a matrace nejsou v ceně, nutno dokoupit! Postel má z obou stran praktické 2 výklenky pro uložení drobných předmětů. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581661 |
|---|---|
| Výrobce |
Extom |
| EAN | 8596608019213 |
| Barva | šedá,hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Typ | jednolůžko do 120 cm |
| Styl | Moderní |
| Šířka postele | 95 cm |
| Úložný prostor | volitelné příslušenství |
| Rozměry | 90x200cm |
| Rošt | bez roštu |
| Umístění | do dětského pokoje |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 204 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Dekor dřeva | Ostatní |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.