Kvalitex Krepové povlečení Ester růžová , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Výrobce: Kvalitex
Na objednávku
989 Kč
Popis
Popis
Krásné a praktické povlečení ocení jistě každý. Povlečení Ester zdobí romantický vzor růžových a fialových květin na bílém podkladu. Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny v krepové úpravě. Krepování je vytvořeno pomocí speciální úpravy a je příjemné na dotyk. Nemusí se žehlit a velmi snadno se udržuje. Povlečení je z obou stran stejné. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 - 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje: 1x povlak na polštář 70 x 90 cm 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 227489 |
|---|---|
| Výrobce |
Kvalitex |
| EAN | 8595673435270 |
| Barva | růžová |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna krep |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.