Kvalitex Dětské bavlněné povlečení Skate, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Výrobce: Kvalitex
Na objednávku
789 Kč
Popis
Popis
Příjemné bavlněné povlečení pro teenagery a mladé s moderním vzorem nesmí chybět v ložnici příznivce in-line bruslení. Povlečení je ve světlých odstínech modré a šedé barvy. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje. Díky tomuto odšití je ložní povlečení v rozích pevné a stabilní. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 - 7 cm. Rozměr povlečení je uváděn po vysrážení. Vyrobeno v České republice. Souprava obsahuje: 1x povlak na polštář 70 x 90 cm 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234106 |
|---|---|
| Výrobce |
Kvalitex |
| EAN | 8595673450242 |
| Barva | modrá |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.