Popis
Popis
Elegantní křeslo v retro stylu. Křeslo je potaženo příjemnou látkou s atraktivním prošíváním. Pohodlné sezení zaručuje PUR pěna s pružnými čalounickými pásy. Barva: bílá lazura/žlutá Materiál: masiv hevea/látka/PUR pěna Rozměry (šxvxh): 65 x 82 x 76 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 52 cm Nosnost: 130 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585198 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | žlutá |
| Materiál | látka |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 65 cm,76 cm |
| Typ | čalouněné |
| Styl | Retro |
| Výška sedu | 40 cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do obýváku |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ano |
| Nosnost matrace | 130 kg |
| Typ zboží | křesla |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.