Popis
Popis
Křeslo Potahová látka: itaka 33 = žlutá látka Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip. Celočalouněné, vhodné do prostoru. Možnost dokoupení dvojsedáku a trojsedáku. Rozměr (šxvxh): 87 x 85 (bez polštářů 56) x 78 cm Výška sedu: 46 cm Hloubka sedu: s polštáři 48 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy dřevěné. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245793 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | látka |
| Výška | 85cm |
| Šířka | 87cm |
| Hloubka | 78cm |
| Typ | čalouněné |
| Styl | Klasický |
| Výška sedu | 46cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do obýváku,do předsíně,k sedacím soupravám,k televizi,na čtení |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.