Popis
Popis
Křeslo Potahová látka: malmo 26 = hnědá látka / malmo 08 = béžová látka Materiál: polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 73 x 64 x 87 cm Výška sedu: 42,5 cm Hloubka sedu: 52 cm Výška nožek: 2,5 cm Úložný prostor
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236390 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Nosnost | 90kg |
| Materiál | látka |
| Výška | 87cm |
| Šířka | 73cm |
| Hloubka | 64cm |
| Typ | čalouněné |
| Styl | Moderní |
| Výška sedu | 42cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,k sedacím soupravám |
| jednobarevná | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.