Popis
Popis
Kovový stojan nejen na květiny Materiál: kov/dřevotříska Barva: černá/rustikal Rozměry (šxvxh): 30 x 106,5 x 30 cm - průměr tyče: 1,6 cm Maximální nosnost jedné police je 5 kg. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 256636 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| EAN | 8596608009023 |
| Materiál | kov,lamino |
| Výška | 107cm |
| Šířka | 30cm |
| Hloubka | 30cm |
| Typ | regál |
| Styl | Designové |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.