Popis
Popis
Elegantní konzolový stolek v rustikálním stylu. Zajímavý vzhled stolku vyzdvihují jemné tvary a ozdobný vzorek s dvojbarevným odstínem. Deska stolku je vyrobena z kvalitní MDF v kombinaci s přírodní dýhou, nohy stolku jsou ze dřeva. Stolek je v barvě tmavý ořech. Praktická zásuvka na drobnosti. Rozměry - 104 x 40 x 75 cm. Výška: 75 cm Šířka: 104 cm Hloubka: 40 cm Barva: ořech jádrový Materiál: dřevo / masív, přírodní dýha, MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203501 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 75cm |
| Hloubka | 40cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | odkládací |
| Styl | rustikal |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | masiv |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| šířka | 104cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Šuplík | 1 |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.